aa
Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » Haberler » Dolmuşçulardan Afrin Operasyonuna Destek

Dolmuşçulardan Afrin Operasyonuna Destek

 Fotoğraf

Ardahan´da Üniversite ve şehir içi dolmuşçuları, Türk Silahlı Kuvvetleri´nin (TSK) Afrin´deki Zeytin Dalı Operasyonu´na destek olmak amacıyla bir günlük hasılatını Mehmetçik Vakfı´na bağışladı.

   Ardahan´da dolmuşçular bir araya gelerek, Zeytin Dalı Harekatı´nda görev alan askerlere destek amacıyla konvoy oluşturarak şehir turu attı. Türk bayraklarıyla donatılmış yaklaşık 80 dolmuş, Şehir stadyumu kavşağında bir araya gelerek, Afrin´de teröristlere karşı kahramanca mücadele eden Mehmetçiklerimize destek vermek için konvoy düzenledi. Dolmuşçular, 1 günlük hasılatlarını da TSK´ya bağışlama kararı aldı.

   Konvoyun hareketi öncesi konuşan Volkan Akbulak, "Bizler Üniversite ve şehir içi dolmuşları olarak bugün Afrin´de kahraman askerimizin zaferini kutlayarak onların yanında olduğumuzu göstermek istedik. Bugün ayrıca, Türk Silahlı Kuvvetleri´nin (TSK) Afrin´deki Zeytin Dalı Operasyonu´na destek olmak amacıyla bir günlük hasılatımızı Mehmetçik Vakfı´na bağışladık. Bizim için de bir şarjör mermi atsınlar diye bunu yaptık. Allah onların yanında ve bizlerde sonuna kadar onların arkasındayız." Şeklinde konuştu.

    80 dolmuş ve vatandaşların da katıldığı, Afrin´e ve Mehmetçiğe destek konvoyu, kongre caddesi üzerinden İnönü caddesi, Atatürk caddesi ve sonrasında Vali Hurşit bey caddesinden geçerek Şehir stadyumu önünde son buldu.

    Konvoya geçtikleri güzergahlarda araç sahipleri korna çalarak, vatandaşlar da alkışlarla destek verdi.


12:58, 21.03.2018

<< Önceki Haber Sonraki Haber >>
pastırma

© 2012 Tüm Hakları Saklıdır. Ardahan Belediyesi - By Lifos Yazılım

Facebook Twitter Google Plus Youtube Rss