aa
Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » Haberler » Başkan Köksoy hep sahada

Başkan Köksoy hep sahada

 Fotoğraf

ARDAHAN Belediye Başkanı Faruk Köksoy, iki dönemdir belediye başkanlığı yaptığı kentin her bir köşesini adım adım geziyor. Günün büyük bir kısmını sahada geçiren Köksoy, kentte yapılan alt yapı ve üst yapı çalışmalarını yakından takip ediyor.

Kentte alt yapısını tamamlayarak üst yapıda yeni çalışmalar başlatan Köksoy, ana cadde ve sokaklarında yol iyileştirmeleri, sıcak asfalt ve kilit parke çalışmalarına devam ediyor. Belediye ekiplerinin yaptığı tüm çalışmaları yakından takip ederek, bizzat yerinde inceleyen Köksoy, çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi alıyor.

Önce ki gün, Ardahan-Artvin karayolunun Lezzet-i Kür Parkı civarında yürütülen yol çalışmasını yerinde inceleyen Köksoy, çalışmaların ne zaman sonlandırılacağı hakkında yüklenici ve ilgili birim müdüründen bilgi aldı. Yol çalışması yürüten ekiplerle de görüşen Köksoy, yolun aciliyetini anlatarak, çalışmaların hızlı bir şekilde sürdürülmesinin önemine dikkat çekti. Köksoy, daha önce de AK Parti Milletvekili Prof. Dr. Orhan Atalay ile birlikte Erzurum Caddesinden çevre yoluna bağlanan yolda ki sıcak asfalt çalışmasını incelemişti. KAYNAK 
Dinçer AKTEMUR


16:42, 09.07.2018

<< Önceki Haber Sonraki Haber >>
pastırma

© 2012 Tüm Hakları Saklıdır. Ardahan Belediyesi - By Lifos Yazılım

Facebook Twitter Google Plus Youtube Rss