aa
Köylü Milletin Efendisidir
Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » Haberler » BAŞKAN DEMİR,ÖĞRENCİLERE BURS İÇİN SAHNEYE ÇIKSIN MI...

BAŞKAN DEMİR,ÖĞRENCİLERE BURS İÇİN SAHNEYE ÇIKSIN MI...

 Fotoğraf

Ardahan Belediye Başkanımız Faruk Demir, il merkezinde görev yapan yerel ve ulusal basın mensuplarıyla makamında bir araya geldi.

Basın Mensuplarına açıklama yapan Başkan Demir, açıklamasında; “Belediyelerden kendisine gelen konser davetleri üzerine, davetlere katılıp katılmama konusunda halkın fikrini öğrenmek için belediyenin sosyal medya hesabından anket çalışması başlattı.

Başkan Faruk Demir Anket Sonuçlarına Göre Konsere Katılacak ve Elde Edilen Gelir de Ardahan Belediyesinde Oluşturulacak Öğrenci Fon Hesabına Yatırılacak.


"Belediyemizde oluşturacağımız bir fon ile çıktığımız programlardan elde ettiğimiz paraları üniversite kazanan öğrencilerimize burs vermeyi  planlıyoruz. Eğer Ardahan halkı derse, ayda bir konsere gidip aldığım parayla ihtiyaç sahibi herkese burs  bağlayacağız. Bazı arkadaşlardan olumlu tepkiler aldık. 'Helal olsun, kendine kar sağlayacak bir işi Ardahanlı öğrencilere armağan ediyorsun ve bunu da referandumla yapıyorsun' diyerek, destek verdiler. Halk 'bu adam zaten sanatçı bu işi yapsın' derse yapacağız. Bunu kendim için asla yapmam. Ama böyle bir teklifi de geri çevirmek olmaz. 25 bin TL az para değil. Bir sezonda 4 konsere çıksak, 100 bin TL yapar. Böylelikle çok sayıda öğrencimiz burs sahibi olur."

BAŞKANIMIZ FARUK DEMİR, ARDAHANLI ÖĞRENCİLERİMİZE BURS VERMEK İÇİN?

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI’NDA BODRUM’DA KONSER VERSİNMİ?

(TEKLİF BODRUM BELEDİYE BAŞKANI SAYIN AHMET ARAS’TAN GELMİŞTİR)17:21, 31.07.2019

<< Önceki Haber Sonraki Haber >>

© 2012 Tüm Hakları Saklıdır. Ardahan Belediyesi - Lifos

Facebook Twitter Google Plus Youtube Rss