• "Cumhuriyeti biz kurduk, onu yüceltecek ve koruyacak olan sizlersiniz." Mustafa Kemal Atatürk
  • 20 Nisan 2024, Cumartesi

ARDAHAN BELEDİYESİ’NDEN BİSİKLET YOLU ÇALIŞMASI

Ardahan Belediyesi, vatandaşların bisikletle rahatça dolaşabilecekleri bisiklet yolu projesini hayata geçiriyor. Belediye Başkanımız Faruk Demir’in büyük çabaları sayesinde rekreasyon ve peyzaj çalışmaları ile bakımsız ve kötü görüntüden uzaklaşan Kür Nehri Yaşam Alanında yürüyüş yoluna ek olarak yapımına başlanan bisiklet yolu çalışmaları hız kesmeden sürüyor.

 

Çevreye duyarlı, sağlıklı ve çağdaş bir ulaşım aracı olarak bisiklet kullanımını Ardahan’da yaygınlaştırmak isteyen Başkan Demir, Kür Nehri Yaşam Alanında 1 km uzunluğunda yapılacak olan bisiklet yolu çalışmalarını yakından takip ediyor.

Ekiplerin çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Faruk Demir, “Ardahan’ımız için eksiklik olan bisiklet yolu projesini hayata geçiriyoruz. Çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Bisiklet tutkunu vatandaşlarımız rahatlıkla gelip burada bisiklet sürebilecekler. Vatandaşlarımız doğa ile iç içe bisikletlerini sürerken onlara Ardahan’ımızın güzellikleri de eşlik edecek. Ardahan’ımızın ilk bisiklet yolu çok kısa bir zaman sonra, çocuk ve gençlerimizin hizmetinde olacak” dedi.

E-Bülten Aboneliği

Ücretsiz E-bülten servisimize abone olarak belediyemiz, hizmetlerimiz ve duyurularımızdan ilk siz haberdar olun!