• "Cumhuriyeti biz kurduk, onu yüceltecek ve koruyacak olan sizlersiniz." Mustafa Kemal Atatürk
  • 20 Nisan 2024, Cumartesi

ARDAHAN ÜNİVERSİTESİ’NİN 2021-2022 AKADEMİK YIL AÇILIŞI VE FAHRİ DOKTORA TEVCİH TÖRENİ TOBB BAŞKANI RIFAT HİSARCIKLIOĞLU’NUN KATILIMI İLE GERÇEKLEŞTİ.

Ardahan Üniversitesi’nin 2021-2022 Akademik Yıl Açılışı ve Fahri Doktora Tevcih Töreni, TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun katılımı ile gerçekleşti.

Ardahan Üniversitesi (ARÜ) Aşık Şenlik Konferans Salonu'nda düzenlenen "2021-2022 Akademik Yılı Açılışı ve Fahri Doktora Tevcih Töreni"ne; Valimiz Hüseyin Öner, TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, Belediye Başkanı Faruk Demir, Cumhuriyet Başsavcısı Uygur Kaan Arısoy, ARÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Biber, İl Emniyet Müdürü Ünsal Hayal, İl Jandarma Komutanı Ali Naci Aldemir, İlçe Belediye Başkanları, üniversitenin akademik personeli, siyasi parti ve sivil toplum örgütleri temsilcileri, çevre il ve ilçelerin meslek odası temsilcileri ve davetliler katıldı.

 

Programda TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’na ARÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Biber tarafından girişimcilik alanında fahri doktora ünvanı tevcih edildi.

E-Bülten Aboneliği

Ücretsiz E-bülten servisimize abone olarak belediyemiz, hizmetlerimiz ve duyurularımızdan ilk siz haberdar olun!