• "Cumhuriyeti biz kurduk, onu yüceltecek ve koruyacak olan sizlersiniz." Mustafa Kemal Atatürk
  • 20 Nisan 2024, Cumartesi

ARDAHAN’A MİNİ TATİL KÖYÜ YAPILACAK

“Kültür, Doğa, Turizm Üçgeninde Yaşam Vadisi” projesi ile başvuran ve projesi destek almaya hak kazanan Ardahan Belediyesi ile Ajans arasında sözleşme imzaladı.

Ardahan’ımızın turizmine önemli katkı sunması amacıyla hazırlanan projenin sözleşmesini Ardahan Belediye Başkanımız Faruk Demir ile SERKA Genel Sekreteri İbrahim Taşdemir imzaladı. Proje kapsamında kent merkezinde 10 adet turistik bungalov ev ile restoran yapılacak.

 

Belediye Başkanımız Faruk Demir, Ardahan da ilk “”MİNİ TATİL KÖYÜ”” projemizi hayata geçiriyoruz.

“Ardahan-Kars- Iğdır ve Ağrı illerimizde bugüne kadar desteklediği projeler için 4 il, ilçeler ve özel sektörümüz adına, Başta; Türkiye Cumhuriyeti Devletimiz, Hükümetlerimiz Sanayi ve Teknoloji Bakanlığımız SERKA Yönetim Kurulumuz ve SERKA Genel Sekreterimiz Sn. Dr. İbrahim Taşdemir ve SERKA uzman ve emekçi çalışanları, bu eseri ve bugüne kadar sayısız projeyi hazırlayıp hayata geçiren, Ardahan Belediyesi Proje Müdürü Seçil Yavuz Avşar, Rukiye Keser ve Eylem Acar (uzmanlarımıza)  Ardahan, Belediyemiz, Hemşerilerim ve Şahsım adına binlerce teşekkür ederim. Serhat Şehri Ardahan’ımıza Hayırlı ve uğurlu olsun ”dedi.

E-Bülten Aboneliği

Ücretsiz E-bülten servisimize abone olarak belediyemiz, hizmetlerimiz ve duyurularımızdan ilk siz haberdar olun!