• "Cumhuriyeti biz kurduk, onu yüceltecek ve koruyacak olan sizlersiniz." Mustafa Kemal Atatürk
  • 20 Nisan 2024, Cumartesi

ARDAHAN’DA SON YILLARIN EN BÜYÜK YATIRIMI

Belediye ekiplerimiz, Belediye Başkanımız Faruk Demir’in talimatıyla kent merkezine sıcak asfalt dökmeye başladı.

Ardahan Belediye Başkanı Fark Demir’in büyük gayretleriyle Ardahan, ilk defa sıcak asfaltla tanıştı. Son yılların en büyük yatırımı olarak adlandırılan yol yapım çalışması halk arasında büyük bir memnuniyetle karşılanıyor. Vatandaşlar, belediyenin çalışmalarından ve hizmetlerini takdir ediyor. Ardahan’da Belediyenin yoğun yol asfalt çalışmaları nedeniyle yollar trafiğe kapatıldı.

 

ARDAHAN’DA HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK

 

Ardahan’da işsizliği bitirip istihdam sağlamak için seferber olan Başkan Demir, altyapı ve yol çalışmalarını da büyük önem veriyor. Kardeş Belediye Protokolü çerçevesinde İzmir Büyükşehir Belediyesinden Ardahan’a 6 milyonluk kaynak ile toplam 8 km sıcak asfalt serim çalışması tüm hızıyla devam ediyor. Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, Fen İşleri Müdürü Seçil Avşar ve Atatürk Mahallesi Muhtarı İbrahim Özer’le Atatürk Mahallesindeki stabilize yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi ve bilgi aldı.

 

Belediye ekiplerimiz, vatandaşlarımızın konforlu seyahat imkanına kavuşması için kent merkezine sıcak asfalt dökmeye başladı. 8 kilometre yol boyunca dökülecek olan sıcak asfalt halkımıza kolaylık sağlayacak. Belediye ekiplerimiz tarafından sıcak asfalt çevre yoluna ara cadde ve sokaklara dökülmeye devam edecek. Ardahan halkımızda yapılan çalışmalardan oldukça memnun olduğunu ifade etti.

Belediye ekiplerimiz tarafından kentin ulaşım ağına güç kazandıracak olan çalışmalarımız 7/24 saat aralıksız olarak devam edecektir.

E-Bülten Aboneliği

Ücretsiz E-bülten servisimize abone olarak belediyemiz, hizmetlerimiz ve duyurularımızdan ilk siz haberdar olun!