• "Cumhuriyeti biz kurduk, onu yüceltecek ve koruyacak olan sizlersiniz." Mustafa Kemal Atatürk
  • 17 Nisan 2024, Çarşamba

BAŞKAN DEMİR, DAMAL VE BÜLBÜLAN YAYLA FESTİVALLERİNE KATILDI

Ardahan Belediye Başkanımız Faruk Demir, bu sene 25’incisi düzenlenen Atatürk’ün İzinde ve Gölgesinde Damal Şenlikleri ile 15.kez tertip edilen Bağdeşen Köyü Bülbülan Yayla Festivaline katıldı.

 

Damal Belediyesi’nin ev sahipliğinde yapılan şenliklere Belediye Başkanımız Faruk Demir, Ardahan Valisi Hüseyin Öner, CHP Ardahan Milletvekili Özgür Erdem İncesu, Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, Damal Belediye Başkanı Ergin Önal, Hanak Belediye Başkanı Ayhan Büyükkaya, CHP İl Başkanı Yalçın Taştan, protokol üyeleri, STK Başkanları ve vatandaşlar katıldı. Halk oyunları ekibinin gösterileri sonrası Başkanımız Demir, Vali Hüseyin Öner, Milletvekili Özgür Erdem İncesu ve Damal Belediye Başkanı Ergin Önal birer konuşma yaptı.

Belediye Başkanımız Faruk Demir, daha sonra Bağdeşen Köyü Bülbülan Yaylası’nda 15’incisi yapılan Bülbülan Yayla Festivalinde protokol üyeleri’yle beraber yerini aldı. Burada çıktığı kürsüde günün anısına yönelik bir konuşma yapan Başkanımız Demir, ardından vatandaşlarla birlikte uzun süre halay çekti.

E-Bülten Aboneliği

Ücretsiz E-bülten servisimize abone olarak belediyemiz, hizmetlerimiz ve duyurularımızdan ilk siz haberdar olun!