• "Cumhuriyeti biz kurduk, onu yüceltecek ve koruyacak olan sizlersiniz." Mustafa Kemal Atatürk
  • 17 Nisan 2024, Çarşamba

BAŞKAN DEMİR’E BÜYÜK ÖDÜL

Ardahan Belediye Başkanımız Faruk Demir, İkinci Yüzyıl Derneği tarafından dün akşam Ankara’da düzenlenen Yerel Yönetimler Proje Ödülleri törenine katıldı. Sosyal belediyecilik anlayışıyla çok sayıda başarılı icraat gerçekleştiren Başkanımız Demir, en başarılı belediye başkanları arasında değerlendirilerek ödüle layık görülen isimler arasında yer aldı.

 

Millet İttifakını temsil eden partilerden yöneticilerin de bulunduğu ödül töreninde konuşan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yerel yönetimlerin bütün zorlukları aşıp büyük sorumluluk üstlenerek görev yaptığını kaydetti. Kılıçdaroğlu, devamında şu ifadeleri kullandı:

“Bu anlayışla hareket eden bütün belediye başkanı arkadaşlarıma hiçbir parti farkı gözetmeksizin yürekten teşekkür ediyorum. Çünkü belediye başkanları bulundukları beldenin aslında bütün sorunlarının kendisine yansıdığını gayet iyi bilirler. Dolayısıyla bu sorunları çözmek için de olağanüstü çaba harcarlar. Ama bu çabayı harcarken son derece sınırlı kaynakları olduğunu da gayet iyi biliyoruz. Belediye başkanlığı konusunda güzel çalışmalar yaparak, ödül alan bütün belediye başkanı arkadaşlarıma yürekten teşekkür ederim."

Öte yandan 2019 yılından itibaren Ardahan’ın gelişimi açısından dur durak bilmeden çalışan Belediye Başkanımız Faruk Demir’in çabaları karşılıksız kalmadı. Türkiye’nin en iyi yerel yöneticileri arasına adını yazdıran Başkanımız Demir, ödülünü Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcılığı ile Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcılığını yürüten Manisa Milletvekili Prof. Dr. Selçuk Özdağ’ın elinden aldı.

E-Bülten Aboneliği

Ücretsiz E-bülten servisimize abone olarak belediyemiz, hizmetlerimiz ve duyurularımızdan ilk siz haberdar olun!