• "Cumhuriyeti biz kurduk, onu yüceltecek ve koruyacak olan sizlersiniz." Mustafa Kemal Atatürk
  • 20 Nisan 2024, Cumartesi

BELEDİYEMİZDEN BİR İLK: PERSONELE ÖĞLEN YEMEĞİ ÇIKIYOR

Ardahan Belediye Başkanımız Faruk Demir’in talimatları üzerine belediye personelimizin öğlen yemeği imkanından faydalanabilmesi amacıyla tabldot yemek hizmeti başladı.

Belediyemizin Bungalov sosyal tesislerinde hizmete giren restoran belediye personelimize öğle yemeği hizmeti vermeye başladı. Belediye Başkanımız Faruk Demir’in talimatlarıyla her öğle yemeğinde tabldot sistemle ve ekonomik fiyat ile çıkarılan yemekten tüm belediye personelinin yanı sıra abone olan tüm Ardahanlılara da açık hale getirildi.

 

Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Demir, “Belediyemiz bir ilki daha gerçekleştirdi. Kıt olanaklarla bütün şehrin sorunlarını çözmeye, hizmetlerimizi aksatmamaya çalışan benim kıymetli çalışma arkadaşlarımın önemli bir sorununu daha çözmenin onurunu yaşıyorum.

Belediye çalışanlarımıza, öğlen tabldot yemek çıkarıyoruz.  Bu önemli adımımız tüm çalışma arkadaşlarımıza hayırlı olsun. Hem ekonomik hem de kalori değeri Gıda Mühendislerince hesap edilmiş, tarihinde ilk uygulama, helal olsun helali hoş olsun kıymetli arkadaşlarıma.  Önceden kayıt yaptırmak koşulu ile tabldot yemek servisimiz personelimiz dışında tüm halkımıza açıktır” dedi.

E-Bülten Aboneliği

Ücretsiz E-bülten servisimize abone olarak belediyemiz, hizmetlerimiz ve duyurularımızdan ilk siz haberdar olun!