• "Cumhuriyeti biz kurduk, onu yüceltecek ve koruyacak olan sizlersiniz." Mustafa Kemal Atatürk
  • 20 Nisan 2024, Cumartesi

HAYIRSEVER SAADET KIZILYAR’DAN YÜZLERCE ÖĞRENCİYE KIRTASİYE YARDIMI

Ardahan’da köylerde dahil olmak üzere ihtiyaçlı durumdaki çok sayıda insana yaptığı yardımlarla bilinen hayırsever Saadet Kızılyar, şimdi de eğitim alanında katkı sunmaya devam ediyor. Okulların açılmasıyla birlikte Ardahan Belediyesi ve Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ortak çalışmasıyla 350 öğrenciye kırtasiye malzemesi ulaştıran Kızılyar’a Belediye Başkanımız Faruk Demir tarafından teşekkür plaketi verildi.

 

ARDAHAN SEVDALISI KIZILYAR, 350 ÖĞRENCİ VE AİLESİNİ SEVİNDİRDİ

Her sene bayramlar ve diğer özel günlerde Ardahanlı vatandaşlara çeşitli yardımlarda bulunan Saadet Kızılyar, yeni başlayan eğitim öğretim döneminde öğrencilere de iyilik elini uzattı. İş insanı Serkan Kızılyar’ın annesi olan Saadet Kızılyar, Ardahan Belediyesi ve Milli Eğitim Müdürlüğü aracılığıyla şehir merkezi ile Damal ve Hanak ilçelerinde eğitim gören maddi durumu yetersiz 350 öğrenciye kırtasiye malzemesi sağladı.

BAŞKAN DEMİR’DEN KIZILYAR’A TEŞEKKÜR PLAKETİ

Belediye Başkanımız Faruk Demir ve eşi Zuhal Demir’le dostane ilişkileri olan Ardahan sevdalısı Saadet Kızılyar, yardımsever kişiliği sayesinde kent halkının gönlünde taht kurdu. Başkanımız Demir, makamında ağırladığı Kızılyar’a şu ana dek il genelinde yüzlerce aileye sunduğu ekonomik destek ve Ardahan için yaptığı katkılardan dolayı teşekkür ederek bir plaket takdim etti.

E-Bülten Aboneliği

Ücretsiz E-bülten servisimize abone olarak belediyemiz, hizmetlerimiz ve duyurularımızdan ilk siz haberdar olun!