• "Cumhuriyeti biz kurduk, onu yüceltecek ve koruyacak olan sizlersiniz." Mustafa Kemal Atatürk
  • 29 Eylül 2022, Perşembe

İZMİRLİ TURİZMCİLERDEN BAŞKAN DEMİR’E SÜRPRİZ ZİYARET

Ardahan Belediye Başkanımız Faruk Demir, dün akşam saatlerinde İzmir’den gelen bir grup turizmci ile bir araya geldi. Ziyaret sonrası kentin önemli mekanlarını görme fırsatı yakalayan turizmciler hem kendilerine gösterdikleri yakın ilgi hem de imza attığı başarılı işlerden dolayı Başkanımız Demir’e teşekkür etti.

 

İzmir’de faaliyet gösteren “BİSETA” adlı ünlü bir seyahat acentesinin üyelerini makamında ağırlayan Başkanımız Demir, ardından konuklarına şehri gezdirdi. Misafirlerine Tarihi Kura Nehri Köprüsü ve Ardahan Kalesi civarında önümüzdeki süreçlerde tamamlayacakları çalışmalar ve yeni projeler hakkında bilgiler veren Belediye Başkanımız Faruk Demir, daha sonra konuklarıyla beraber Nuri Vatan Kent Müzesi ve Atatürk Anıtı ile Kongre Binasını dolaştı. Gezi sırasında bol bol fotoğraf çektiren İzmirliler, Ardahan’dan memnun ayrıldı.

Öte yandan gerçekleştirilen sürpriz ziyarete dair konuşan Başkanımız Demir, “Kilometrelerce öteden gelerek bugün bizleri sevindiren konuklarımıza sonsuz teşekkür ediyorum. 3 yıldır büyük emekler verdiğimiz güzel Ardahan’ımızı gezip görme imkânı buldular. Kentimizin tanıtımı anlamında da bu ziyaretin önemli olduğunu düşünüyorum.” dedi.

E-Bülten Aboneliği

Ücretsiz E-bülten servisimize abone olarak belediyemiz, hizmetlerimiz ve duyurularımızdan ilk siz haberdar olun!