• "Cumhuriyeti biz kurduk, onu yüceltecek ve koruyacak olan sizlersiniz." Mustafa Kemal Atatürk
  • 04 Aralık 2023, Pazartesi

SABRİ ERDOĞAN KÖPRÜSÜ HİZMETE GİRDİ

Belediye Başkanımız Faruk Demir’in girişimleri sonucunda Ardahanlı iş insanı Selami Erdoğan’ın babası anısına Kura Nehri Bungalov evler civarında yaptırdığı “Sabri Erdoğan Asma Köprüsü” gerçekleştirilen açılış töreniyle hizmete girdi. Törende çocukları ile birlikte yer alarak bir konuşma yapan Selami Erdoğan’ın kardeşi Sırrı Erdoğan, Ardahan’da olmaktan dolayı son derece mutlu olduklarını kaydederek, köprünün herkes için hayırlı olması temennilerinde bulundu.

 

KÖPRÜ, SAĞLAM MİMARİ, DEVASA UZUNLUK VE TASARIMIYLA HAYRAN BIRAKTI

Üç aylık yoğun çalışmalar neticesinde inşa edilen Sabri Erdoğan Asma köprüsü, Belediye Başkanımız Faruk Demir ve eşi Zuhal Demir’in yanı sıra Selami Erdoğan’ın çocukları ve kardeşi olan Sırrı Erdoğan ile birlikte siyasi parti temsilcileri, STK Başkanları ve yüzlerce kişinin katılımıyla açıldı. Sağlam mimari ve dayanıklılığı ile beraber devasa uzunluğuyla dikkat çeken asma köprü, vatandaşların Kura Nehrini karşıdan karşıya güvenli bir şekilde geçmelerine imkân tanıyor.

BAŞKAN DEMİR VE ERDOĞAN KARDEŞLER TAKDİR TOPLADI

Açılış töreni sonrası Başkanımız Demir ve diğer katılımcılar köprü üzerinde yürüyerek karşı tarafa geçtiler. Oldukça mutlu oldukları gözlenen vatandaşlar, Ardahan için her geçen gün yenilik üstüne yenilik katan Belediye Başkanımız Faruk Demir ve iş insanı Selami Erdoğan ile kardeşi Sırrı Erdoğan’a yapılan asma köprü nedeniyle teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

E-Bülten Aboneliği

Ücretsiz E-bülten servisimize abone olarak belediyemiz, hizmetlerimiz ve duyurularımızdan ilk siz haberdar olun!