• "Cumhuriyeti biz kurduk, onu yüceltecek ve koruyacak olan sizlersiniz." Mustafa Kemal Atatürk
  • 02 Ekim 2022, Pazar

BAŞKAN DEMİR’DEN 23 NİSAN MESAJI

Ardahan Belediye Başkanımız Faruk Demir, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

 

Başkanımız Demir mesajında şu ifadeleri kullandı:

“23 Nisan, dünya çocuklarına armağan edilen ilk ve tek bayram olmakla beraber bir umut, bir gelecektir. Çocuklarımızın özgür düşünceli, sorgulayan, donanımlı ve yetenekli gençler olarak yetiştirilmeleri ortak hedefimizdir. Çünkü yaşadığı toplumu geleceğe aktaracak olan bugünün çocuklarıdır. Bizler dünyada eşi benzerine çok nadir rastlanan bir mazinin emanetçileriyiz. Hürriyet uğruna çetin mücadele vererek kazanılan bu zaferi her yönüyle gelecek nesillere aktarmalı; cumhuriyetimizi, vatanımızı, birlik ve beraberliğimizi koruyarak daha güçlü bir Türkiye inşa etmeliyiz.

Bu duygu ve düşünceler içerisinde, Millî Mücadele’nin Önderi Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere vatan uğruna canlarını seve seve veren tüm şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükranla bir kez daha yâd ediyorum. Tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı tebrik ediyorum.”
 

E-Bülten Aboneliği

Ücretsiz E-bülten servisimize abone olarak belediyemiz, hizmetlerimiz ve duyurularımızdan ilk siz haberdar olun!