• "Cumhuriyeti biz kurduk, onu yüceltecek ve koruyacak olan sizlersiniz." Mustafa Kemal Atatürk
  • 17 Nisan 2024, Çarşamba

İNCESU VE BAŞKAN DEMİR GÜÇLÜ İSİMLERLE HANAK’A ÇIKARMA YAPTI

CHP Ardahan Milletvekili adayı Özgür Erdem İncesu, Ardahan Belediye Başkanımız Faruk Demir İl Başkanı Yalçın Taştan, ve eski Milletvekili Ensar Öğüt ile birlikte Hanak ilçesini ziyaret ederek seçim çalışması yaptı.

Başkan Faruk Demir ve Ensar Öğüt gibi güçlü isimlerle Hanak’a giden İncesu, halka buluştu, esnafı ziyaret etti. Hayvan pazarını da ziyaret ederek alıcı ve satıcılarla görüşen İncesu, sorunları dinledi, 14 Mayıs’tan sonra tüm sorunların bir bir çözüleceğini söyledi.

14 Mayıs seçimlerinde Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na ve CHP’ye destek isteyen İncesu, CHP iktidarında yeni Türkiye’de özgürlük, demokrasi ve refah bir yaşamın geleceğini kaydetti.


İncesu, “Bugün, Hanak Havyan pazarında hemşehrilerimizle buluşup dertlerini dinledik ardından sanayideki hemşehrilerimizle buluştuk. Sonrasında da Ardahan Belediye Başkanı Sn. Faruk Demir, önceki dönem Ardahan CHP Milletvekili Sn. Ensar Öğüt, CHP İl Başkanı Yalçın Taştan, CHP İl, İlçe, Gençlik ve Kadın kolları partililerimizle Hanaklı esnaf ve hemşehrilerimizle bir araya geldik. Tüm sorunları her gün yerinde görüyoruz, dinliyoruz. Hepsinin çözümünün nasıl olduğunu bu sorunların hepsini birlik ve beraberlik içerisinde nasıl çözeceğimizi anlatıyoruz. Örnek olacak projelerimizle daha güzel bir Ardahan'ı hiçbir kimseyi ayırmadan yapacağız” dedi.

E-Bülten Aboneliği

Ücretsiz E-bülten servisimize abone olarak belediyemiz, hizmetlerimiz ve duyurularımızdan ilk siz haberdar olun!